Hirek Wrona

dziennikarz, publicysta, DJ, producent i reżyser wydarzeń artystycznych i koncertów

Ania nauczyła mnie jak przemieszczać się bezpiecznie po śniegu używając nart. Wytłumaczyła mi, że bezpieczniej zjeżdżać z góry na dół. Jednocześnie zwracała zawsze uwagę podczas swoich lekcji by nie wybierać zbyt stromych górek i by koncentrować się na wyznaczonych trasach. Ponieważ nauczyłem się jeździć na nartach po 40-stce zawsze starałem się stosować do porad moich nauczycieli. Dzięki temu nigdy nie odniosłem żadnej kontuzji, a przejechałem chyba wszystkie najważniejsze czarne trasy w Europie. Dzięki Ani za naukę i za to, że do dziś jestem w dobrej formie. Nie rozumiem tylko nadal tej historii z żółtym śniegiem, ale to chyba mało ważne skoro jazda na nartach jest dla mnie nadal sportem nr 1. Z wyrazami szacunku Hirek Wrona.
 
 
 

Roman Paszke

legenda żeglarstwa

Ma wiedzę , pasję i umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń. Polecam serdecznie wszystkim. Sam też skorzystam.
 
 
 

Michał Kochańczyk

wybitny alpinista, polarnik, podróżnik, afrykanista, żeglarz - www.kochanczyk.pl

W branży pełnej klonów, pozerów i nijakości wreszcie ktoś kogo mogę w pełni przekonany entuzjastycznie polecić!
 
 
 

Julia Groszek

reżyserka i scenarzystka

Anna... samo poznanie Ani to już wydarzenie - trening z nią to krok na drodze do lepszego / lepszej siebie. Ania zaraża entuzjazmem, motywuje do solidnej pracy i sprawia, że chce się więcej. Ania jest mądrym i ciekawym człowiekiem i świetną trenerką. Przebywanie z nią to radość dla ciała i duszy. Polecam gorąco!
 
 
 

Agnieszka Kałuża

blogerka Aga Pomaga (www.agapomaga.com)

Polecam Anię. Jej pozytywna energia sprawia , że masz ochotę zawojować świat! Polecam!
 
 
 

Dorota Staszewska

Olimpijka, 11-krotna złota medalistka Mistrzostw Świata w windsurfingu

Znam Anię od wielu lat. Nie ważne czy na akwenie morskim, na stoku narciarskim czy na sali fitness - Ania kocha aktywność fizyczną i jest wspaniałym partnerem do uprawiania sportu. Cenię w niej szczególnie konsekwentne działanie oraz pogodę ducha i dobry humor, którym zaraża!
 
 
 

Maria Steczkowska

wokalistka

Zmieni Twoją świadomość. Zmieni Twoje nawyki. Zapewni wyniki, na które Twoje ciało, umysł i dusza zasługują. A wszystko to łagodnie, ale skutecznie. Ciepło, ale stanowczo. Przyjemnie, ale trwale. Aniu, dziękuję i nie przestaję polecać!